- DEEJO

Цена
€25 05 / 48 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Признати в областта на луксозните кожени изделия за чанти и обувки от висок клас, Deejo са направили свои собствени от най-фините кожи, които съществуват, за да украсят прекрасните си ножове по най-елегантния начин.
Материал: Телешка кожа
Тегло: 10 грама
Размери: 12 X 4,3 см
Дебелина: 0,3 см
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | естествена кожа |
| Материал | естествена кожа |
| Цвят | тъмнокафяв |
| Цвят | тъмнокафяв |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | 93 |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Кафяв |
| Тип закопчаване | Тока |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 38 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 37 g |
| Тегло | 0.00кг |
Калъф за ножове Deejo 37g, кожен, за колан, mocca – Премиум носене на нож
Защитете вашия нож Deejo 37g с този елегантен, ръчно изработен кожен калъф в цвят mocca. Изработен от висококачествена кравешка кожа, предлага плътно прилягане и класически вид, който допълва всяко ежедневно или outdoor оборудване.
Ключови Предимства
- Премиум кожа — Издръжлива кравешка кожа с богат mocca завършек, която става все по-красива с времето.
- Перфектно прилягане — Проектиран специално за ножове Deejo 37g, осигурява сигурно задържане и лесно изваждане.
- Носене на колан — Включва здравa халка за колан за удобно и комфортно ежедневно носене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Цвят | Кафяв |
| Начин на носене | На колан |
| Тегло | 37 g |
Какво има в кутията
- Калъф за ножове Deejo 37g, кожен, за колан, mocca
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




